Nowa Wieś wybierze dziś nowego sołtysa. Zebranie wiejskie o godzinie 17:00. Przyjdź i zagłosuj!

NowaWieśKętyAni jeden Nowej Wsi nie odważył się (w celu opublikowania) przesłać do naszej redakcji swojego programu oraz wizji przed dzisiejszym zebraniem wiejskim (wyborczym). Mieszkańcy będą po 5 minutowych wystąpieniach kandydatów decydować ad hoc na kogo zagłosują. Wynika z tego, że mieszkańcom musi to wystarczyć.

19 kwietnia 2014 roku w artykule Zapraszamy kandydatów na sołtysa Nowej Wsi do ujawnienia swoich kandydatur zachęciliśmy zdecydowanych kandydatów na sołtysa Nowej Wsi do ujawnienia się i przedstawienia swojego programu dla Nowej Wsi.

Dzięki temu, dalibyśmy mieszkańcom możliwość zastanowienia się i dokonania przemyślanego wyboru.

Wskazywaliśmy, że pięciominutowe wystąpienie na zebraniu wiejskim wyborczym to zdecydowanie za mało by poznać daną kandydaturę!

Zaproponowaliśmy, aby na naszych łamach każdy kandydat przedstawił swoje argumenty dlaczego bierze udział w wyborach i co chce zrealizować dla Nowej Wsi i jej mieszkańców. Mieszkańcy mogliby się z tymi informacjami zapoznać, i na spokojnie zdecydować na kogo oddać swój głos.

Wszystkie nadesłane przez kandydatów na sołtysa programy wyborcze mieliśmy opublikować na naszej stronie maja 2014 r. jednocześnie.

Niestety, do momentu pisania tego artykułu nie wpłynęły na adres redakcji żadne propozycje programowe kandydatów.

Mieszkańcy dziś na zebraniu wiejskim (wyborczym), które odbędzie się w Zespole Szkół Gimnazjalnych w Nowej Wsi o godzinie 17:00 zdecydują kto zostanie nowym sołtysem Nowej Wsi.

Zapraszamy do udziału!

Zobacz także:

Burmistrz zarządził wybory uzupełniające na sołtysa oraz wybory uzupełniające członków rady sołeckiej w Nowej Wsi

Kandydat na dobrego sołtysa Nowej Wsi – poszukiwany

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*