Nowa Wieś – kolejny pirat drogowy stracił prawo jazdy, łamiąc przepisy wyprzedził kilkadziesiąt samochodów

nowe_logo_policjaW dniu 6 października 2014 r. w Nowej Wsi, policjanci zatrzymali prawo młodemu kierowcy, który nie zważając na obowiązujące przepisy ruchu drogowego wyprzedzał ciąg pojazdów jadących wolniej z powodu robót drogowych.

Do zdarzenia doszło na ul. Oświęcimskiej gdzie patrol oświęcimskiej drogówki pilnujący bezpieczeństwa w ruchu drogowym na trasie Oświęcim – Kęty, zauważył kierowcę samochodu marki Opel, który wyprzedza inne jadące wolniej na odcinku gdzie obowiązywał ruch wahadłowy w związku z prowadzonym remontem drogi.

Kierowca opla nie zważał na to, że wyprzedza na podwójnej ciągłej oraz na przejściu dla pieszych. Widząc takie zachowanie policjanci dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Za kierownicą siedział 20 – letni Jawiszowic, który tłumaczył, że spieszy się do dentysty.

W związku z rażącym złamaniem przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali młodemu kierowcy i wkrótce skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego.

Źródło;
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Nowa Wieś – kolejny pirat drogowy stracił prawo jazdy, łamiąc przepisy wyprzedził kilkadziesiąt samochodów

  1. mario bross pisze:

    Brawo panowie policjanci.Zapraszam na ul.Św.Jadwigi Królowej tam przepisy sa notorycznie łamane.Predkosc jeszcze raz predkosc.Czekac az znowu kogos potraca i bedzie złamany kregosłup.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*