Najlepsza fotografia z okresu świąteczno-zimowego! – Konkurs dobiega końca

W związku ze zbliżającym się końcem okresu zimowego, informujemy, że to już ostatni dzwonek na wysyłanie zdjęć z okresu świąteczno-zimowego w ramach konkursu fotograficznego pn. „Okres świąteczno-zimowy w Nowej Wsi” na najlepszą fotografię, która odda piękno nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra 2011/2012, Nowego Roku 2012 i całej zimy w Nowej Wsi.
Przypominamy, iż liczy się inwencja, wyobraźnia, pomysł, a niekoniecznie wielkość i wartość sprzętu, którym się dysponuje!

Swoje prace możecie przesyłać jeszcze przez 10 dni (tj. do 19 marca br.) na adres: nowawies@knopfler.pl , a ocenione przez Redakcję jako najlepsze, zostaną umieszczone i podpisane na stronie w gminie Kęty.

Nagrodą za I miejsce jest oczywiście ukazanie się fotografii na naszej stronie internetowej oraz firmowa karta pamięci SD/SDHC class 10 (PRO) o pojemności 16 GB.

/ Nie lada gratka dla amatorów oraz profesjonalistów fotografii 😉 /

Pozostałym autorom najlepszych zdjęć będą wręczane nagrody-niespodzianki.

Więcej o tym konkursie możecie przeczytać we wpisie: Najlepsza fotografia z okresu świąteczno-zimowego.

Gorąco zachęcamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*