Najbliższe posiedzenia stałych komisji Rady Miejskiej w Kętach zwołane w grudniu 2015 r.

Informacja_ZalezePublikujemy terminy posiedzeń komisji radnych Rady Miejskiej w Kętach w grudniu 2015 r. Przypominamy, że każdy mieszkaniec/obywatel może wziąć udział w posiedzeniach komisji radnych, zobaczyć jak pracują wybrani przez nich radni, ponadto mogą dokonywać rejestracji audio i video. 

Posiedzenia Komisji Rady Miejskiej w grudniu 2015 r.

  • Komisja Spraw Gospodarczych: poniedziałek 14 grudnia 18.00. sala narad I piętro
  • Komisja Spraw Organizacyjno-Regulaminowych: wtorek 15 grudnia  17.00. sala sesyjna I piętro
  • Komisja Spraw Społecznych: środa 16 grudnia 18.00. sala narad I piętro
  • Komisja Rewizyjna: czwartek 17 grudnia 16.00. sala narad I piętro

___

Informujemy również, że 10 grudnia 2015 r. wystąpiliśmy do Burmistrza Gminy Kęty z wnioskiem o treści:

Na podstawie art. 241 Kodeksu Postępowania Administracyjnego wnoszę o systematyczną / cykliczną publikację w BIP Gminy Kęty (np. tutaj: http://bip.malopolska.pl/ugkety/Article/id,179186.html) miejsca i terminów odbywania posiedzeń wszystkich komisji radnych Rady Miejskiej w Kętach tak, by mieszkańcy mogli się dowiedzieć gdzie i kiedy ewentualnie mogą na daną komisję przyjść i wziąć w niej udział.

Ekspresowo, bo następnego dnia była już odpowiedź:

Stosownie do art. 244 §2 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. – Kodeksu postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2013 r. poz.267 ze zmianami) – po rozpatrzeniu Pana wniosku z dnia 10 grudnia 2015 r. w sprawie publikowania w BIP Gminy Kęty miejsca i terminów odbywania posiedzeń wszystkich Komisji Rady Miejskiej w Kętach – informuję, że wniosek został uwzględniony w całości.

Wskazane dane zostały opublikowane w dziale /Komisje pod adresem: https://bip.malopolska.pl/ugkety/Article/id,179186.html i będą publikowane systematycznie (cyklicznie).

Jednocześnie podaję, że informacja o posiedzeniach komisji jest publikowana w zawiadomieniu o sesji publikowanym w BIP w dziale /Sesje/Najbliższa sesja. Praktyka ta będzie kontynuowana.

Z poważaniem
Zbigniew Pilarczyk
Główny specjalista
Kancelaria Urzędu Gminy Kęty

Źródło:
BIP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*