Nabór kandydatów do pracy w Stowarzyszeniu „Dolina Soły”

Ogłoszenie o naborze kandydatów do pracy

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły”, ogłasza kandydatów do pracy na stanowisku:

ASYSTENT KIEROWNIKA BIURA LGD – PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY
wymiar czasu pracy: pełny etat; umowa na zastępstwo w okresie: luty 2012 – listopad 2012

Wymagania konieczne:

– wykształcenie min. średnie,
– doświadczenie w pracy o podobnym charakterze (kadry, płace, księgowość, organizacja pracy biura) lub wykształcenie w tym zakresie (np.: kierunki związane z rachunkowością),
– bardzo dobra znajomość aplikacji i urządzeń biurowych,
– prawo jazdy kat. B,
– własny samochód.

Dodatkowe kwalifikacje (mile widziane):
– doświadczenie lub odbyte w zakresie rozliczania projektów unijnych,
– znajomość problematyki związanej z rozwojem obszarów wiejskich.

Zakres obowiązków:
– prowadzenie bieżącej pracy biura,
– przyjmowanie i obsługa klientów biura,
– przyjmowanie i rejestracja wniosków aplikacyjnych beneficjentów,
– obsługa administracyjna i techniczna posiedzeń organów Stowarzyszenia,
– współpraca z pracownikami biura w zakresie przy przygotowywaniu wniosków o płatność,
– współpraca z biurem rachunkowym obsługującym Stowarzyszenie w zakresie współprowadzenia dokumentacji finansowej biura LGD

Informujemy, iż podczas rekrutacji w pierwszej kolejności preferowane będą osoby zamieszkujące na obszarze działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły”.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji proszone są o dostarczenie listu motywacyjnego oraz CV (z dopisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883 ze zm.”) osobiście lub pocztą do siedziby Stowarzyszenia LGD „Dolina Soły”  (ul. Edukacyjna 9, Rajsko, 32-600 Oświęcim) w godzinach 8:00 – 16:00 w terminie do dnia 27 stycznia 2012 roku (decyduje data dostarczenia aplikacji do biura LGD; podania, które wpłyną po w/w terminie nie będą rozpatrywane).

Dokumenty aplikacyjne powinny zostać dostarczone w zaklejonej kopercie, opatrzonej opisem: „Rekrutacja – asystent kierownika”.

ogłoszenie do pobrania

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.