Nabór do przedszkoli na rok 2013/2014 – elektroniczny system zgłoszeń

Już 11 marca 2013 r. ruszy tegoroczny do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Kęty na rok szkolny 2013/2014. Potrwa on do 25 marca 2013 r. Od tego dnia obowiązywał będzie dzieci do wybranego .

W tym celu osoba zgłaszająca będzie miała możliwość przez stronę internetową https://przedszkola-kety.nabory.pl:

1) zarejestrować się w systemie,

2) wypełnić i przesłać elektroniczny formularz zgłoszeniowy,

3) wydrukować jego kopię i podpisać,

4) dostarczyć papierową kopię wniosku do właściwego przedszkola celem potwierdzenia.

Osoby, które nie będą mogły zgłosić swojego dziecka za pomocą aplikacji internetowej, mogą zrobić to bezpośrednio w placówce przedszkolnej – składając dokumenty u dyrektora wybranego przedszkola, który wprowadzi dane do systemu.

System rekrutacji elektronicznej pozwoli na zgłoszenie dziecka do jednego wybranego przedszkola (tzw. pierwszej preferencji) z możliwością wskazania maksymalnie dwóch placówek dodatkowych (tzw. drugiej i trzeciej preferencji).

Zasady przyjmowania dzieci będą jednakowe we wszystkich przedszkolach prowadzonych przez Gminę Kęty, a kolejność składania wniosków nie będzie miała wpływu na wynik rekrutacji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej https://przedszkola-kety.nabory.pl, gdzie można zapoznać się ze szczegółową ofertą poszczególnych przedszkoli.

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*