Modernizacja targowiska miejskiego w Kętach – zmiany dla klientów

Targ12Ruszają prace przy modernizacji targowiska miejskiego. W związku z tym od 4 marca 2013 r. do czasu zakończenia robót budowlanych (31 października 2013 r.) handel prowadzony będzie na parkingu oraz jezdni wzdłuż Parku Lipowego oraz asfaltowym placu przy boisku bocznym.

W każdy poniedziałek w godzinach od 500 do 1600 konieczna będzie również zmiana organizacji ruchu. Przejazd drogą łączącą ulicę z osiedlem Kamieniec będzie niemożliwy. W celu uniknięcia obustronnego parkowania przez klientów targowiska wzdłuż ulicy Młodzieży Polskiej oraz przy drogach na osiedlu Kamieniec, wprowadza się na niej jednostronny zakaz zatrzymywania.

Klientów targowiska informujemy, że parkować swoje pojazdy będą mogli tak, jak dotychczas, na placu przy ul. naprzeciwko stadionu Hejnał. Zostanie dla nich również otwarty dodatkowy parking przy Parku Miejskim (teren byłego Rejonu Dróg Wojewódzkich – obwód Kęty), oddalony 200 metrów od placu targowego.

W dołączonej wizualizacji znajdą Państwo projekt organizacji ruchu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji można kontaktować się z zarządcą targowiska, czyli Przedsiębiorstwem Komunalnym Komax sp. z o.o. (tel. 33/845 27 70).

Załącznik:
wizualizacja.pdf

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*