Młodzież z Nowej Wsi organizuje zbiórkę żywności

Już w najbliższy piątek i sobotę (2 i grudnia 2011 r.) ok. 100 uczniów z Gimnazjum w Nowej Wsi pod opieką i z pomocą blisko 60 osób dorosłych: niemal wszystkich nauczycieli, innych pracowników szkoły oraz chętnych rodziców, przeprowadzi świąteczną zbiórkę żywności.

Dzięki życzliwości właścicieli i kierowników wybranych sklepów, młodzi wolontariusze będą mogli w piątek – 2 grudnia – w godzinach popołudniowych oraz w sobotę – grudnia – przez cały dzień dyżurować przed sklepem JAŚMIN w Nowej Wsi przy ul. Matejki oraz przed pięcioma sklepami w Kętach, tzn. TESCO (Savia), OPTI, NASZA CHATA oraz obie BIEDRONKI, zachęcając klientów do zakupu dodatkowego produktu spożywczego z przeznaczeniem dla najbardziej potrzebujących rodzin, w tym wyjątkowym okresie przedświątecznym.

Na mocy stosownego porozumienia z Bankiem w Krakowie – oficjalnym organizatorem akcji – oraz przy współpracy z parafiami w Nowej Wsi i Malcu, zebrana w ciągu kilku dni, po dokładnym zliczeniu, zostanie podzielona i w formie przedświątecznych paczek przekazana tym rodzinom z terenu gminy Kęty, które znajdują się w trudniejszej sytuacji materialnej, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin uczniów Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nowej Wsi. Gorąco zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie tej inicjatywy!

 Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Nowej Wsi

z wielkanocnej zbiórki żywności:

 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*