Mistrzowie Małopolski uczniami „Kopernika”

IMG_6161W dniach 06-08.02.2015r. w Bobowej odbył się Finał Ligi Juniorów w sezonie 2014/2015. Zespół UMKS „Kęczanin” składający się w 100 % z uczniów Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym przy PZ Nr 10 SME zajął I miejsce, zdobył złoty medal oraz uzyskał awans do Turnieju Ćwierćfinałowego o Mistrzostwo Polski Juniorów.

Dyrektor S.O.S. PZ Nr 10 pani Aneta Jekiełek zaprosiła drużynę na spotkanie przy kawie i ciastku podsumowujące te wydarzenia. Podziękowała zawodnikom za wkład pracy, pogratulowała odniesionych sukcesów i wręczyła okolicznościowe upominki w postaci pamiątkowych koszulek.

W spotkaniu wziął również udział prezes UMKS „Kęczanin” pan Marek Błasiak który wyraził swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy szkoły i klubu, pogratulował zawodnikom występów w rozgrywkach oraz poinformował, że wymagania na przyszły sezon rosną.

Kapitan kęckiego zespołu Adrian Puchała podziękował w imieniu drużyny za spotkanie, podkreślił miłą atmosferę oraz zaskoczenie uczniów gościnnością pani dyrektor.

Nauczyciele S.O.S. Maciej Gruszka, Andrzej Dźwigoń

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*