Mistrzostwa Polski w Futsalu w Kętach

futsal (4)Sukcesem organizacyjnym i sportowym zakończyły się dla Kęt zorganizowane tutaj finały Mistrzostw Polski w Futsalu amatorów. Podczas rozegranego w niedzielę 21 kwietnia 2013 r. turnieju Halowa Polska Medium 16+ doskonale spisali się reprezentanci naszej gminy.

Jak na gospodarzy przystało, Chłopaków z Ośki zakończyła fazę grupową bez straty gola, awansując do półfinałów. Tu na drodze kęczan stanął co prawda zespół z Kikoła, który wygrał spotkanie :2, jednak nasza drużyna już chwilę później cieszyła się ze zwycięstwa w meczu o trzecie miejsce, zakończonego konkursem rzutów karnych.

Rozegrane w kęckiej hali OSiR-u Mistrzostwa Polski amatorów wygrała II LO w Augustowie. Tuż za nią uplasował się Dream Team z Kikoła.

Puchary, medale i nagrody najlepszym drużynom wręczali: burmistrz gminy Kęty – Tomasz Bąk, dyrektor kęckiego OSiR – Mirosław Smolarek, przewodniczący komisji spraw społecznych Rady Miejskiejw Kętach – Marek Błasiak oraz kapitan reprezentacji Polski w futsalu – Andrzej Szłapa.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Augustów (II LO w Augustowie) – podlaskie
2. Kikół (Dream Team) – kujawsko-pomorskie
3. Kęty (Chłopaki z Ośki) – małopolskie
4. Kędzierzyn Koźle (Habitus) – opolskie

Źródło:
oprac. car / foto. ark

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Mistrzostwa Polski w Futsalu w Kętach

  1. Jakub pisze:

    Ojj Tadek Tadek, z jakiej Ty planety się urwałeś to ja nie wiem… Twoje komentarze zawsze są „śmieszne”, ale teraz to już pobiłeś sam siebie…

  2. Tadeusz pisze:

    Nie cierpię tych obcych nazw „Futsal” z portugalskiego zaczerpnięta nazwa ale pytam po co?? -czy po Polsku” halowa piłka nożna ” nie brzmi pięknie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*