Mikołajki 2015 w Domu Kultury w Kętach

_miko15_21Jak co roku w progi Domu Kultury w okolicach 6 grudnia zawitał Mikołaj. Wszystkie dzieci, które licznie przybyły po obejrzały także spektakl pt. „Żabi król” w wykonaniu Grupy Teatralnej Bajdurki, wyreżyserowany przez panią Marię Karaim.

Spektakl opowiadał historię niegrzecznej i rozkapryszonej królewny, której w problemie pomogła mała żabka. Królewna początkowo nie chciała odwdzięczyć się za pomoc, ale gdy tylko zmieniła swe zdanie, żabka zamieniła się w królewicza i wszystko szczęśliwie się skończyło. Po spektaklu dzieci bawiły się w holu Domu Kultury, a następnie otrzymały z rąk świętego Mikołaja wyczekiwane prezenty.

Reżyserem przedstawienia „Żabi król” jest pani Maria Karaim, scenografię wykonały: Monika Pietrzykowska-Suchańska i Karolina Handzlik-Byrdziak.

8 przedstawień mikołajkowych obejrzało blisko 1600 widzów. Dziękujemy sponsorom za pomoc w organizacji tego wydarzenia, firmom: sp. z o.o., Cosmo sp. o.o., Aksam sp. z o.o., SR-H Skiba w Kętach, Piekarnia Tadeusz Brzuchański.

Źródło:
DK Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*