Malec. Policjanci zatrzymali i postawili zarzuty sprawcy przemocy domowej

nowe_logo_policjaW dniu 29 lipca 2015 r. policjanci zatrzymali 57 – letniego mieszkańca Malca, podejrzanego o przestępstwo przeciwko rodzinie. Mężczyzna wszczął awanturę podczas, której groził swojej żonie.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 11.00 kiedy policjanci z Komisariatu Policji w Kętach otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. W związku z tym niezwłocznie udali się do Malca gdzie na terenie jednej z posesji zatrzymali 57 – letniego, nietrzeźwego mężczyznę. Jak się okazało wszczął on awanturę podczas której zaczął grozić swoim najbliższym. 57 – latek trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych, a badanie jego stanu trzeźwości wykazało 3,71 promile alkoholu.

_Zatrzymany_Policja

W ciągu kilkunastu godzin policjanci zebrali dowody na podstawie których postawili sprawcy zarzut znęcania nad rodziną,  za który grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*