Malec Challenge Cup IV

MalecCupJuż 1 marca 2015 r. wystartuje Malec Challenge Cup IV, prawdopodobnie największe w Polsce południowej rozgrywki w FIFA15. Przyjedź i wygraj konsolę Playstation 4!

Wszystko zaczęło się w kwietniu 2012 roku. Mariusz Pyka, miłośnik gier z serii FIFA, bardzo chciał wziąć udział w jakimś turnieju. A że w okolicy żaden się akurat nie odbywał, postanowił, że zorganizuje własny. Oczywiście turniej wygrał, ale największym zwycięzcą była sama idea. Kolejne rozgrywki miały miejsce zaledwie 2 miesiące później.

DOŁĄCZ DO MCC IV NA FACEBOOKU

17 czerwca było już wiadomo, że Polska odpadła z EURO 2012. Za to pierwszy oficjalny Malec Challenge Cup dopiero się zaczynał. Na starcie stanęło 52 zawodników. W trakcie ubiegłorocznego MCC było ich już ok. 80. W najbliższym weźmie udział 160 graczy!

– To będzie jeden z największych, nieoficjalnych turniejów w całym kraju – mówi Maciek Kwaśniak, jeden z organizatorów.

Gracze zagrają ze sobą najpierw w grupach, a najlepsi przejdą do rywalizacji w fazie play-off. Zwycięzca wróci do domu z konsolą Playstation 4, atrakcyjne nagrody czekają też na tych, którzy staną na niższych stopniach podium. Ale najważniejszy jest prestiż. Wygrać MCC IV to jak wygrać życie.

Moc atrakcji

Skala przedsięwzięcia okazała się na tyle duża, że Malec Challenge Cup IV odbędzie się w… Kętach. Hala sportowa OSIR-u będzie otwarta na graczy i widzów, dla których organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje.

Będziemy mieć stoisko, na którym zaprezentujemy druk 3D, w hali stanie też tzw. zielona jaskinia (odnowa biologiczna dzięki konopi siewnej), zadbaliśmy też o jedzenie i muzykę – zdradza koordynator działu marketingu Rafał Nowak.

Swoje stoisko będzie mieć też studio filmowe Lemon Sniff, oficjalny patron medialny turnieju. Pokażą na telewizorach swoje największe produkcje i zaproszą do zrobienia sobie selfie.

Zapisy online (maleccup.pl) ruszają 15 lutego punktualnie o godz. 18:00 i są darmowe. W ubiegłym roku trwały zaledwie parę godzin. A zatem: Graczu, bądź czujny! Widzimy się na Malec Challenge Cup IV.

Film promocyjny!

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=mIc_Rn6hO10″]

Patroni:
Powiat Oświęcimski
Gmina Kęty
EA Sports
Lemon Sniff
LKS Zgoda Malec

Sponsorzy wydarzenia:
Inelo
Robotechnik
Elektromit – Władysław Mitoraj
Retro – Salon kosmetyczny
AutoMar – Mariusz Klekot
AutoKontener
Aksam
LunarCorp
ZMW Małopolska
Zielona Jaskinia
Prolink.eu
Beskid Media
Nowosolar
Sala Balowa Florian
Market Delfin
Park Hotel Łysoń
DanKom
Fittness Club
Energylandia
Park Miniatur Inwałd – Warownia
Radofoto
Fotografia Domczas
Cyklorama

MalecCup

Źródło:
Malec Challenge Cup

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*