LKS Niwa Nowa Wieś ma dwóch nowych piłkarzy

 

Powoli wyjaśnia się sytuacja transferowa w Niwie Wieś. Do ekipy prowadzonej przez Andrzeja Tomalę oficjalnie dołączyła dwójka nowych zawodników.

Pierwszy z nich to Eryk Kozioł, który występuje na pozycji napastnika. Kozioł swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Skawie Wadowice, natomiast później grał w juniorach Podbeskidzia Bielsko-Biała. Ostatnim klubem w którym grał Kozioł to III-ligowy Beskid Andrychów, gdzie wystąpił w 9 spotkaniach w których trafiał do siatki rywali sześciokrotnie.
Eryk Kozioł to prywatnie bratanek Igora Kozioła – byłego zawodnika m.in. Polonii Warszawa, Zagłębia Lubin czy też Groclinu Grodzisk Wlkp.
Drugi z nowych zawodników nazywa się Szymon Nowicki. Ten gracz rozpoczynał swoją przygodę z piłką nożną w kęckim Hejnale, skąd podobnie jak Kozioł, trafił do juniorów Podbeskidzia Bielsko-Biała. Stamtąd przeniósł się do zespołu Polonii Bytom, gdzie występował w zespole Młodej Ekstraklasy. Ostatnim klubem Nowickiego był andrychowski Beskid.
Szymon Nowicki od najmłodszych lat występował jako ofensywny zawodnik, jednak z biegiem czasu został cofnięty kolejno do pomocy i obrony. Dziś może występować w obu tych formacjach.
Obu zawodnikom życzymy powodzenia w nowym klubie i wielu udanych spotkań!

Źródło informacji:
LKS Niwa Nowa Wieś

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Sportowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*