Lista pracowników Urzędu Gminy Kęty 2016 w BIP

Informacja_ZalezePodobnie jak rok temu, 14 lutego 2016 roku wystąpiliśmy do Urzędu Gminy Kęty z wnioskiem o udostępnienie informacji publicznej o przesłanie bądź wskazanie linka w BIP Gminy Kęty do aktualnej na dzień odpowiedzi na wniosek listy pracowników Urzędu Gminy Kęty, ze wskazaniem: komórki organizacyjnej w której pracownik pracuje, stanowiska służbowego które piastują, nr telefonu służbowego, numeru pokoju w którym dany pracownik pracuje, adresu służbowego e-mail, jeśli dany pracownik ma go w systemie przyznany. 

Wskazaliśmy w mailu przykładowo wzór odpowiedzi:

L.p. – Komórka organizacyjna – Imię i nazwisko pracownika – Stanowisko służbowe – Nr pokoju – Telefon – Adres e-mail.

Odpowiedź nadeszła po 11 dniach od wysłania wniosku, tj. 25 lutego 2016 r.:

Dzień Dobry,

W odpowiedzi na Pana wniosek o udzielenie informacji publicznej z dnia 15 lutego 2016 r., informuję iż aktualna lista pracowników Urzędu Gminy Kęty znajduje się na BIP Gminy Kęty, pod adresem:

https://bip.malopolska.pl/ugkety/Article/id,289254.html .

Z poważaniem,

Aleksandra Kołek

Urząd Gminy Kęty

Wydział Organizacyjny

i Spraw Obywatelskich

___

 

Popieramy udostępnianie w Biuletynie Informacji Publicznej jak największej liczby informacji, tym bardziej doceniamy udostępnienie przez Urząd Gminy Kęty wykazu pracowników w BIP, włączając w to takie informacje jak komórka organizacyjna, adres e-mail, telefon, numer pokoju.

Dla porównania, Wykaz pracowników Urzędu Gminy Kęty (aktualny na dzień 23 lutego 2015 r.) wyglądał tak: Lista pracowników Urzędu Gminy Kęty a aktualny na 8 września 2015 r. tak: Lista pracowników Urzędu Gminy Kęty – wydział, stanowisko służbowe, telefon, e-mail, nr pokoju (AKTUALIZACJA).

Informacja_info

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Lista pracowników Urzędu Gminy Kęty 2016 w BIP

  1. Novak4 pisze:

    A gdzie kwoty zarobków, gdzie wykaz nagród wypłacanych corocznie, gdzie informacja o wykształceniu. Co roku wzrasta kwota przewidziana w budżecie na kęcką administracje, oszczędności niestety nie widać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*