List Kęckiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych w sprawie koncertu przesłany do redakcji

przelewPrzedstawiamy całość listu Kęckiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych w sprawie rozliczenia koncertu w imieniu Kęckiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych, wraz z załącznikami.

___

Kęckie Stowarzyszenie
Inicjatyw Społecznych
ul. Słowackiego 25

32-650

            Pierwszego lutego 2015 roku w kęckim Domu Kultury odbył się Koncert Charytatywny dla Piotra Nowaka. Organizatorem wydarzenia było Kęckie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, na scenie pojawiły się zespoły: breht, Krzywa Alternatywa, Baobab, Besides. Podczas koncertu odbyła się również publiczna zbiórka pieniędzy na leczenie Piotra Nowaka, zorganizowana przez Fundację na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy, nr KRS: 00000 55578, której podopiecznym jest od wielu lat . Dzięki dużemu zaangażowaniu sponsorów i mieszkańców Kęt, udało się uzbierać 9521,21 zł. na leczenie Piotra Nowaka. Następnego dnia powyższa kwota została przelana przez Kęckie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych na subkonto Piotra Nowaka w Fundacji na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy (załącznik 1). Powyższa kwota może być rozdysponowana zgodnie z zasadami fundacji (załącznik 2), które zostały przedstawione rodzinie Piotra Nowaka przed rozpoczęciem organizacji koncertu. W lutym 2015 z pieniędzy zgromadzonych na subkoncie został zakupiony specjalistyczny materac za ok. 2,5 tys. zł.

Załączniki:

  1. Skan przelewu:

przelew

  1. Zasady korzystania ze środków zgromadzonych na subkoncie – KLIKNIJ TUTAJ

Autor:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*