Lato z Radiem w Kętach już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę, 28 lipca 2012 r. do Kęt zawita z Radiem” – największa letnia trasa koncertowa w Polsce. Zagrają Ania Rusowicz, Leszcze oraz Maryla Rodowicz, a oprócz koncertów na uczestników czeka mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Koncerty odbędą się na błoniach przy ul. w Kętach. Zagrają Ania Rusowicz, Leszcze oraz Maryla Rodowicz. Najmłodszych fanów radiowej Jedynki zabawi Detektyw Łodyga i Rybka Mini Mini, którzy podczas koncertu przeprowadzą zagadkowe śledztwo. Koncerty poprowadzą ulubieńcy publiczności – Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Start o godz. 16.00, wstęp wolny.

 „ z Radiem” to także strefa dobrej zabawy: poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Już od godz. 16.00 będzie można wziąć udział w konkursach
z wartościowymi nagrodami, licznych grach i zabawach czy pokazie sztucznych ogni. Nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny – „ z Radiem”, wraz z partnerami trasy koncertowej, ma bowiem także swoją strefę kibica, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli m.in. spróbować swoich sił
w strzelaniu goli do specjalnej bramki, mierzącej siłę kopnięcia piłki. Wszystkich chcących poznać radio od kuchni, Sława Bieńczycka zaprasza z kolei do studia plenerowego Jedynki, gdzie będzie można także opowiedzieć o swoich wspomnieniach związanych z Programem 1 i „Latem z Radiem” oraz pozdrowić najbliższych i przyjaciół.

Audycja „Lato z Radiem” będzie nadawana w godz. 9.00-12.00 z Rynku Miasta.

Po raz pierwszy trasa Lata z Radiem ma także własną telewizję – jest emitowana „na żywo”
w Internecie za pomocą aż 8 kamer. Wszyscy fani letniej trasy Jedynki biorący udział w koncercie mogą być tym samym w kilku miejscach naraz, podglądając na telebimie, co dzieje się w innych miejscach imprezy. Jedynka zaprasza także na stronę www.latozradiem.pl oraz na facebookowy profil „Lata z Radiem”.

Przygotowania do weekendowych koncertów będzie można śledzić na bieżąco już od 27 lipca podczas piątkowego „Popołudnia z Jedynką” na antenie Programu 1.

Wybrane zdjęcia z koncertów w Jaśle, Ełku i Nidzicy | Źródło: Polskie Radio

 

Dołącz do utworzonego w tym celu wydarzenia na Facebooku 'Lato z Radiem’ w Kętach, gdzie na bieżąco można komentować to wydarzenie przed, w trakcie jak i już po nim: https://www.facebook.com/events/378722355526341/

Jako czasopismo/portal internetowy ’Nowa Wieś w gminie Kęty’ otrzymaliśmy od Pierwszego Programu Polskiego Radia oficjalną zgodę na objęcie patronatem medialnym koncertu Lata z Radiem w Kętach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*