Kulturowe podróże w Domu Kultury w Kętach

Dom Kultury w zaprasza na Kulturowe podróże – koncert i filmowy, które odbędą się w ramach Światowego Dnia Turystyki. 27 września 2012 r. zapraszamy na występ zespołu Karpaty Magiczne, który powstał na podstawie pomysłów realizowanych w Teatrze Muzycznym ATMAN. Szczegóły na PLAKACIE.

Autorami muzyki i koncepcji są Anna Nacher i Marek Styczyński.  Swoją hybrydową muzykę określają jako „ethno core”. Na koncertach wykorzystują niezwykłe instrumenty takie jak: słowacka fujara pasterska, australijskie didjeridu, chińskie organki lu-sheng, czy indyjskie miniharmonium. Oryginalne brzmienia zespołu „Karpaty Magiczne” wymykające się gatunkowym określeniom to coś, czego warto posłuchać.

Drugą częścią Światowego Dnia Turystyki w będzie projekcja filmu Baraka (USA, 1992, reż. R. Fricke).  Jest to 92-minutowy dziennik z podróży, w którym nie pada ani jedno słowo, nie ma także klasycznej fabuły. Jest to zbiór czasem pięknych, czasem bardzo poruszających a czasem szokujących obrazów z całego świata.

Kulturowe podróże: 27 września: koncert – godz. 18.00, film – godz. 20.00

Karnet: koncert i film – 15 zł
pojedyncze bilety: koncert – 12 zł, film – 10 zł

Źródło:
w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*