KS Bastion prowadzi zajęcia w PZ10 w Kętach

bastion3Dziękujemy wszystkim za pierwsze zajęcia w PZ10 w Kętach. Rozpoczęcie treningów spotkało się z pozytywnym odbiorem i frekwencją. W tym pierwszym tygodniu na dwóch treningach mieliśmy przyjemność gościć 21 osób. Zajęcia były prowadzone przez naszego instruktora Grzegorza Błasiaka. Pod jego kierunkiem nasze juniorki młodsze przygotowują się do startu w Mistrzostwach Polski LOK Juniorów młodszych i młodzików. Nieźle jak na początek, a ufamy, że nasze zajęcia będą przyciągać jeszcze więcej chętnych do uprawiania wspaniałego sportu jakim jest strzelectwo sportowe. 

Już wkrótce powinniśmy również rozpocząć zajęcia z IPSC, bardzo atrakcyjnej formy strzelectwa, szczególnie dla ludzi młodych i aktywnych, do których to mozolnie się przygotowujemy pod kierunkiem naszego instruktora Dawida. Jak tylko będziemy gotowi to damy znać. 
Cieszy również, że nasze szeregi wzmacnia coraz liczniejsza grupa młodych ludzi. Wkrótce postaramy się zaprezentować większemu gronie mieszkańców naszej gminy. Będziemy dbać aby nasza dyscyplina osiągnęła w gminie i powiecie sukcesy i renomę na jaką zasługuje.
Strzelectwo bowiem może być nie tylko hobby ale wielką pasją i sposobem na życie.

Do przeglądnięcia zdjęć z pierwszych zajęć zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/ksbastion
Piotr Żmuda | BASTION
 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na KS Bastion prowadzi zajęcia w PZ10 w Kętach

  1. Mrr pisze:

    Grzesiu najlepszym instruktorem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*