Kradzież roweru w Nowej Wsi

W miniony piątek (tj. 23 marca br.) tuż po godz. 12:00 spod kwiaciarni w Nowej Wsi (zdjęcie poniżej) został jasnoniebieski rower damski marki Kross.

Rower był nowy, z czarnym koszykiem na bagażniku, na wysokich 28” kołach, miał na każdym kole pomarańczowe elementy odblaskowe, srebrne błotniki. Do kierownicy było przymocowane czarne zapięcie do roweru.
Prosimy wszystkich, którzy mogli widzieć to zdarzenie lub posiadają informacje na ten temat, o kontakt z redakcją pod numerem telefonu 517 542 476, na adres mailowy redakcji nowawieswgminiekety(at)gmail.com lub z najbliższą jednostką Policji (997)

Właścicielka roweru deklaruje znaleźne dla osoby, która odnajdzie jej rower.

Poniżej zdjęcie modelu skradzionego roweru:

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Kradzież roweru w Nowej Wsi

 1. Właścicielka roweru pisze:

  Dokładnie, takim osobom wszystko przychodzi łatwo, bo nie wydadzą na to ani złotówki. Nie potrafią wyobrazić sobie co czuje w takim momencie osoba pokrzywdzona. Ale gdzie jest ich sumienie? To jest nie do pomyślenia dla uczciwej osoby!

 2. czesiek pisze:

  zapięcie winno byc zapięte do roweru a nie do kierownicy.ale to nie upoważnia do kradzieży.

  • Właścicielka roweru pisze:

   Gdyby kierowca samochodu, który zaparkował sobie auto na chodniku równolegle do stojaka na rowery to byłaby taka możliwość, abym rower mogła zapiąć. Od czego jest parking za budynkiem???? Chodnik jest dla pieszych, a stojak na rowery dla rowerzystów! Z ledwością dało się przejść między samochodem, a stojakiem na rowery.

   • czesiek pisze:

    u nas kapliczkę potrafią okraśc ,to rowerem też nie pogardzą.dziwię się tym ludziom którzy to widzą a nie reagują-kiedyś ich też może spotkac coś podobnego-to jest znieczulica.nie dziwię się Tobie iż jesteś zbulwersowana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*