„KOPERNIK” – Zwycięzcą kampanii „DRUGIE ŻYCIE”

kopernik12 kwietnia 201 r., w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie uroczyście podsumowano kolejną, prowadzoną w województwie małopolskim kampanię „Drugie Życie”. Spośród 30 szkół biorących udział w tej edycji wyróżniono trzy za ciekawe działania promujące ideę transplantacji.

Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. M. Kopernika w Kętach był jedną z trzech szkół, które otrzymały nagrodę główną w postaci CZEKU o wartości 1.000 złotych z przeznaczeniem na cel charytatywny.

Podczas tegorocznej akcji prowadzonej na terenie miasta i gminy Kęty uczniowie i  zaangażowani w projekt, rozdali ponad 7500 oświadczeń woli.

Wszystko to, dzięki wsparciu finansowemu: Dyrektora szkoły pani Anety Jekiełek, Dyrektora do Spraw Infrastruktury Społecznej w gminie Kęty pana Jarosława Jurzaka, a także Burmistrza Kęt pana Tomasza Bąka, który objął honorowym patronatem realizowany projekt.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powodzenia tego projektu składamy serdeczne podziękowania.

projektu

Ilona Kula, Monika Widlarz, Krystyna Kwaśniak

Źródło:
Powiatowego Zespołu Nr 10
Szkół Mechaniczno- Elektrycznych
im. M. Kopernika w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*