KOPERNIK – zwycięzcą kampanii „DRUGIE ŻYCIE”

_P1020910W piątek 12 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie uroczyście podsumowano prowadzoną w województwie małopolskim kampanię „Drugie Życie”. Spośród 30 szkół biorących udział w tej edycji wyróżniono trzy za ciekawe działania promujące ideę transplantacji.

Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. M. Kopernika w Kętach był jedną z trzech szkół, które otrzymały nagrodę główną w postaci CZEKU o wartości 1.000 złotych z przeznaczeniem na cele CHARYTATYWNE.

Podczas tegorocznej akcji prowadzonej na terenie miasta i gminy Kęty udało się rozdać ponad 7500 oświadczeń woli. Wszystko to, dzięki wsparciu finansowemu dyrektor szkoły p. Anety Jekiełek, dyrektora do Spraw Infrastruktury Społecznej w gminie Kęty p. Jarosława Jurzaka a także dzięki objęciu naszego projektu „PODARUJ INNYM DRUGIE ŻYCIE” honorowym patronatem przez Burmistrza Kęt p. Tomasza Bąka. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powodzenia tego projektu składamy serdeczne podziękowania.

Opiekunowie projektu
Ilona Kula, Monika Widlarz, Krystyna Kwaśniak

Źródło:
Dyrekcja Powiatowego Zespołu Nr 10
Szkół Mechaniczno- Elektrycznych
im. M. Kopernika w Kętach

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*