Konkurs wiedzy technicznej „Mechamaniak”

_YC3_1301W Powiatowym Zespole Nr 10 Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Kętach 11 kwietnia 2013 roku odbył się wiedzy technicznej „MECHAMANIAK”. Jak co roku konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością – w tegorocznej edycji wzięło udział 36 uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych technikum. Byli to mechanicy, elektronicy i informatycy.

Niewątpliwym „magnesem” przyciągającym uczestników są bardzo atrakcyjne nagrody. Sponsorem nagrody głównej – rowera górskiego była Grupa Kety SA, a pozostałe nagrody ufundowali: Beskid Media Sp. z o.o. w Kętach, Akademia Techniczno – Humanistyczna z Bielska – Białej oraz Rada Rodziców przy w Kętach. Uroczyste wręczenie nagród w obecności dyrekcji PZ Nr 10 SME Kęty i przedstawicieli sponsorów odbyło się 12 kwietnia 2013 roku w czasie Dni Otwartych Szkoły. Wszystkim sponsorom w imieniu uczestników i organizatorów serdecznie dziękujemy.

PZ nr 10 | Organizatorzy:
Maria Dobosz i Andrzej Rodak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*