Konkurs! Konkurs! Konkurs portalu „Nowa Wieś w gminie Kęty” i partnera „fly-video.pl”

NW1Serdecznie zapraszamy mieszkańców Nowej Wsi do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest zrealizowanie sesji zdjęciowej z lotu ptaka swojej nieruchomości/posesji (dom + ogród) w Nowej Wsi. Zdjęcia zostaną wykonane przez partnera portalu – „fly–video.pl” do końca maja 2014 r.

Fly-video.pl specjalizuje się w realizacji filmów oraz fotografii obiektów, krajobrazów, wydarzeń z powietrza za pomocą latającej platformy (koptera) i kamery Full HD bądź aparatu cyfrowego.

NW1

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy odpowiedzieć na dwa pytania:

1) Od którego roku istnieje portal „Nowa w gminie Kęty”?

2) Co znajduje się w herbie sołectwa Nowa Wieś?

Zgłoszenia mailowe z odpowiedziami oraz imieniem, nazwiskiem i adresem(*) należy przesyłać do 9 stycznia 2014 r. na adres: redakcja@nowa-wies-kety.pl

Regulamin konkursu:

  1. Uczestnik konkursu musi być właścicielem zgłaszanej do konkursu posesji, mieszczącej się w sołectwie Nowa Wieś.
  2. Pięciu zwycięzców zostanie wyłonionych drogą jawnego losowania dnia 11 stycznia 2014 r.
  3. Zdjęcia zostaną wykonane w wysokiej rozdzielczości przez partnera portalu „fly – video.pl” do końca maja 2014 r. Termin ten może zostać skrócony lub wydłużony w zależności m.in. od warunków pogodowych i uzgodnień z każdym laureatem konkursu.
  4. Fotografowany budynek nie może być obiektem komercyjnym ani obiektem użyteczności publicznej.
  5. Szczegóły dotyczące wykonania zdjęć (termin, wybór konkretnych ujęć) zostaną ustalone z laureatami konkursu.
  6. Laureaci konkursu otrzymają zdjęcia swojej posesji w wersji elektronicznej.
  7. Redakcja portalu „Nowej Wsi w gminie Kęty” i partner portalu „fly–video.pl” zastrzegają sobie prawo do publikacji wybranych zdjęć (bez wskazywania przy nich imion, nazwisk i adresów zwycięzców) na stronach www.nowa-wies-kety.pl i www.fly-video.pl.
  8. kończy się wraz z zrealizowaniem ujęć z lotu ptaka dla wszystkich laureatów konkursu.
  9. Dane wszystkich uczestników konkursu po zakończeniu konkursu zostaną usunięte i nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób. Każdy z uczestników konkursu ma prawo wglądu i edycji przekazanych danych.
  10. Biorąc udział w konkursie, każdy z uczestników wyraża zgodę na zapisy regulaminu konkursu. W dowolnym momencie trwania konkursu uczestnik może zrezygnować z udziału w konkursie.

*UWAGA:
Pod odpowiedzią na pytania, proszę pozostawić swoje imię, nazwisko, adres oraz dodać adnotację:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu w gminie Kęty” w razie wygranej w konkursie z „Filmowaniem z Powietrza” mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Warto odwiedzać nasz portal i śledzić aktualności również na Facebooku, bo kolejne konkursy mogą pojawić się niespodziewanie 🙂

FV0_baner14.04.2012k5-300x161

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*