Konkurs Filii GBP w Nowej Wsi – nagraj własnego audiobooka i wygraj nagrodę!

Nagraj własnego audiobooka i wygraj nagrodę! Konkurs Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowej Wsi przy ul. 2. Zachęcamy wszystkich do nagrania w domu lub w bibliotece przy użyciu np. dyktafonu lub rejestratora dźwięku na komputerze czytanego przez siebie utworu (wiersza, bajki, opowiadania lub fragmentu powieści). Może to być własny tekst literacki!

 

  •  Nagrywając tekst, należy zacząć od podania imienia i jego autora oraz tytułu.
  • Do konkursu kwalifikowane będą pliki w formacie mp3 o długości nagrania od 30 sekund do 5 minut.
  • Bibliotekarz chętnie udzieli instrukcji i pomoże nagrać audiobooka.
  • Nagrania można dokonać w bibliotece lub przynieść do niej nagrane pliki zapisane na płycie CD lub dysku przenośnym (pendrivie) albo przesłać je na e-mail: nowawies@biblioteka.kety.pl W tytule maila proszę wpisać „ Audiobook”, a w treści podać tytuł utworu i autora oraz dane osoby czytającej – imię i nazwisko, wiek, i/lub nr telefonu.

Na zgłoszenia czekamy do 20.04.2012 r. Autorzy najlepszych nagrań zostaną nagrodzeni. Organizator zastrzega sobie prawo upubliczniania imion i nazwisk laureatów oraz wybranych nagrań. Rozstrzygnięcie konkursu w dniu 26.04.2012 r.

Konkurs realizowany z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

Najnowsze informacje na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Kętach na stronie: www.biblioteka.kety.pl/filie/nowa-wies/aktualnosci

Michał Lisowski
Filia GBP w Nowej Wsi

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*