Koncert charytatywny organizowany z Kęckim Klubem Wolontariusza

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich  mieszkańców Nowej Wsi, niezależnie od wieku, lubiących muzykę i mających chęci niesienia pomocy osobom niepełnosprawnym na charytatywny organizowany wspólnie z Kęckim Klubem Wolontariusza, w dniu 2 r. o godz. 18.00 w Domu Kultury w Kętach, w klimatach rockowo-rockendrollowo-bluesowych.

odbędzie się pod hasłem: Koncert Charytatywny „POMAGAM BO LUBIĘ”, organizowany na rzecz Pani Grażyny Laszczak, mieszkanki Kęt, osoby niepełnosprawnej, sparaliżowanej, poruszającej się na wózku elektrycznym, zagrają zaprzyjaźnione zespoły: Diversity, Strawberry River, Interwencja.

Na koncercie odbędzie się prac namalowanych przez Panią Grażynę, w okresie kiedy stan zdrowia jeszcze jej na to pozwalał.

Licytujemy 16 prac różnego formatu /głównie akwarele/. Licytowane prace będą wyświetlane w powiększeniu na ekranie, ustawionym na scenie.

Wstęp  na koncert: 5 zł – to już coś a zarazem niewiele…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*