Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje zaginionej Angeliki Presz

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje zaginionej małoletniej ANGELIKI  PRESZ, 14 – letniej mieszkanki Oświęcimia,  która w dniu 27 listopada r. tj. wtorek, wyszła z domu i udała się do szkoły – Zespół Szkół Nr 1 w Oświęcimiu ul. Słowackiego 41, gdzie była uczennicą gimnazjum. Jak wynika z ustaleń szkołę opuściła około godziny 09.00   i od tamtej pory nie jest znane  jej miejsce pobytu.


ANGELIKA PRESZ  lat 14,  
mieszkanka  Oświęcimia

Rysopis:
– wzrost ok. 160 cm,
– szczupła ciała,
– włosy ciemny blond do ramion
– twarz owalna,
– oczy koloru brązowego

Ubrana była w czarną kurtkę z kapturem, spodnie jeans jasne rurki, tunika koloru szarego, buty sportowe koloru czarnego. Ponadto posiadała przy sobie torbę koloru pomarańczowego w której nosiła podręczniki.

Prosimy o kontakt
Policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem małoletniej jednakże zwracamy się również z prośbą  do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały małoletnią Angelikę Presz lub też posiadają jakiekolwiek na temat jej miejsca pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny 33 84 75 280, 33 847 52 42 lub też na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997, 112.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*