Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu oraz Komisariat Policji w Zatorze poszukują zaginionego

W trakcie prowadzonych poszukiwań z pomocą strażaków kilkakrotnie zostały sprawdzone okolice, w których w dniu zaginięcia był widziany Andrzej Karelus. Poszukiwania prowadzono przy użyciu psów tropiących. Dwukrotnie w poszukiwaniach wykorzystano helikopter z kamerą termowizyjną, ponadto typowane akweny /stawy/ zostały sprawdzone przez płetwonurków. Niestety do tej pory nie natrafiliśmy na żaden ślad zaginionego.

Andrzej Karelus, lat 31 mieszkaniec miejscowości Brody wadowicki, który w dniu 03 listopada 2012 r. /tj. sobota/ około godziny 14.00 zaginął podczas wędkowania na stawach w Grodzisku i od tej pory jego losy nie są znane.

Rysopis  zaginionego:
– wzrost ok. 170 cm,
– waga ok. 70 kg
– średnia budowa ciała,
– włosy ciemne
– twarz pociągła,
– oczy niebieskie
– widoczne braki w uzębieniu
– na twarzy w okolicy prawego oka założony opatrunek po urazie

Ubiór:
Był ubrany w kurtkę polarową  koloru czerwonego z napisem „Polska” na plecach, granatowe spodnie typu jeans,  czarne buty.

Policjanci i strażacy poszukują zaginionego jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Andrzeja Karelusa  lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat  miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub  telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Zatorze pod numer 33 84 10 997 lub też  na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997, 112.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*