Kółko modelarskie w Nowej Wsi działa aktywnie!

_DSC02454Już trzy miesiące upłynęły od inauguracji działalności kółka modelarskiego w świetlicy środowiskowej przy parafii pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Nowej Wsi, które prowadzi Pan Marcin Kublin.

W niedzielę, 0 listopada r., nadarzyła się niebywała okazja dla miłośników modelarstwa. Świetlice odwiedził bowiem Pan Łukasz Fuczek wicemistrz świata w modelarstwie kartonowym. Podczas nasi raczkujący mogli pochwalić się owocami swojej pracy. Mogli także podziwiać modele wykonane przez Pana Łukasza w tym model, który zdobył świata. Pan Łukasz jest instruktorem w kółku modelarskim w Przeciszowie. Sam wykonuje modele kartonowe od czasów szkoły podstawowej.

Podczas Pan Łukasz podzielił się swoimi doświadczeniami w klejeniu modeli kartonowych, pokazał zebranym narzędzia, którymi się posługuje klejąc modele (wiele z nich jest efektem pomysłowości Pana Łukasza), a także kleje, które najlepiej nadają się w pracy w modelarni.

Zajęcia z kółka modelarskiego odbywają się w każdy wtorek od .00 do 17.0. Serdecznie zapraszamy!

Źródło:
Opiekunowie świetlicy, instruktor koła modelarskiego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*