Kolizja w Bielanach – sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia zostawiając małżonkę (ZDJĘCIA)

POLICJA 2013 r. o godz. 13.00 w Bielanach na ul. Mostowej doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Mercedes 36-letni mieszkaniec Jawiszowic stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu,  a następnie na pole uprawne gdzie po przejechaniu kilkudziesięciu metrów uderzył w betonowy mostek.

Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia w samochodzie pozostawiając żonę. Kobieta została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala z niegroźnymi potłuczeniami ciała, a następnie po opatrzeniu zwolniona do domu. Natomiast mężczyznę po około dwóch godzinach policjanci odnaleźli 600 metrów od miejsca zdarzenia na terenie niedokończonej budowy. W chwili był nietrzeźwy – 1,65 promila alkoholu. W akcji ratowniczej i poszukiwawczej za sprawcą brali również udział strażacy.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w

Fotografie: GPR OSP Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Kolizja w Bielanach – sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia zostawiając małżonkę (ZDJĘCIA)

  1. sober pisze:

    Dobrze że nic nie jechało z przeciwka, trzeba faktycznie nie mieć mózgu, żeby siadać za kółkiem na bańce. A swoją drogą babka też wiedziała że gość jest pijany i wsiadła z nim…
    brak słów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*