Kolizja drogowa czterech samochodów w Nowej Wsi

nowe_logo_policjaW dniu 18 sierpnia r. o godzinie 12.30 w Nowej Wsi na ulicy Oświęcimskiej doszło do kolizji drogowej, w której uszkodzone zostały cztery pojazdy. Dla sprawczyni zakończyło się mandatem, a dla jednego z uczestników sprawą karną, ponieważ kierował posiadając sądowy zakaz.

Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 25 – letnia mieszkanka Malca kierując samochodem marki Seat najechała na tył samochodu marki Hyunday, którym kierował mieszkaniec Nowej Wsi, który z kolei uderzył w tył samochodu marki Audi, którym kierował mieszkaniec Andrychowa, który następnie uderzył w tył samochodu marki Renault, którym kierował mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego. Na szczęście w zdarzeniu drogowym nikt nie odniósł obrażeń w związku z tym sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Podczas czynności policjanci ujawnili, że kierowca hyundaia, który brał udział w zdarzeniu nie posiada prawa jazdy gdyż zostało mu zatrzymane w związku z jazdą po alkoholu więc wszczęto wobec niego odrębne postępowanie w związku z popełnieniem przestępstwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*