Kiermasz świąteczny w Nowej Wsi już za nami (ZDJĘCIA)

DSC_2356 (Copy)Kolejny świąteczny w świetlicy środowiskowej przy parafii św. M. M. Kolbe już za nami. W tym roku wraz z opiekunami zaprezentowały swoje wyroby w sobotę 6 grudnia i w niedzielę 7 grudnia 2014 r.

cieszy się wśród parafian niesłabnącą popularnością i w ciągu kilku lat stał się trwałym elementem przedświątecznego czasu. W tym roku swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Kety Pan Krzysztof Klęczar.

Wśród bogatego asortymentu można było obejrzeć i kupić kartki świąteczne wykonane techniką qillingu, irys folding, wyszywane. Oprócz tego na stoisku znalazły się tradycyjne już choinki wykonane z szyszek i wstążek, przystrojone drzewka świąteczne, aniołki, szopki z makaronu, bombki ozdobione guzikami, cekinami i osiką. Największą popularnością wśród kupujących cieszyły się jednak aniołki z koralików oraz wykonane metodą powertexu.

Zebrane zostaną przeznaczone na paczki świąteczne dla wychowanków świetlicy.

Już teraz zapraszamy wszystkie uczestniczące w zajęciach świetlicowych i modelarskich oraz mniejsze dzieci biorące udział w zajęciach bibliotecznych „Z malowanej skrzyni” na świetlicową wigilijkę, która odbędzie się 22 grudnia 2014 r. w świetlicy środowiskowej. Wigilijka rozpocznie się o godzinie 16.00 i potrwa do 17.30.

Źródło:
Opiekunowie świetlicy | fot. Adrian Szymalski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*