Kęty, Witkowice, Malec – policjanci odnaleźli skradziony rower, sprawca kradzieży nadal poszukiwany

nowe_logo_policjaPolicjanci odzyskali skradziony kilka dni temu na terenie Malca rower. Jednoślad wkrótce zostanie zwrócony właścicielowi. Sprawca kradzieży jest nadal poszukiwany.

Przez kilka dni policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzili czynności mające na celu ustalenie sprawcy kradzieży roweru, do której doszło 14 kwietnia 2014 r. na terenie Malca. W trakcie podjętych czynności zainteresowali się ogłoszeniem o znalezieniu roweru, które na jednym ze sklepów zamieścił Witkowic. Z treści ogłoszenia wynikało, że znaleziony rower zarówno marką jak i kolorem pasuje do opisu podanego w zawiadomieniu o kradzieży.  Policjanci szybko dotarli do znalazcy gdzie potwierdzili swoje przypuszczenia. Jak się okazało mężczyzna znalazł porzucony rower w zaroślach w okolicach stawów rybnych w Witkowicach. Rower został zabezpieczony i wkrótce zostanie zwrócony właścicielowi.

Źródło:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*