Kęty – spadł z dachu, zmarł w szpitalu.

Kęty nieszczęśliwy wypadek przy pracach remontowych dachu, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. W dniu 15 października 2012 ok. godz. 12:20 w Kętach na terenie jednej z posesji przy ul. Świętokrzyskiej doszło do nieszczęśliwego wypadku przy pracach remontowych.

Jak ustalili z dachu /wysokość ok. 6 m/ spadł 58 – letni Kęt, który wykonywał prace remontowe na dachu budynku jednorodzinnego. W wyniku upadku mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała i w stanie nieprzytomnym został przetransportowany przez śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Sosnowcu gdzie zmarł. Policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do tej tragedii.

w Ketach ustalają również okoliczności w jakich doszło do wypadku przy pracy w jednej z kęckich firm. Do zdarzenia doszło w dniu 15 października 2012 ok. godz. 17:30 pracownik wykonujący prace tokarskie doznał uszkodzenia prawej dłoni w postaci złamania kości ręki i rany ciętej ręki.

Źródło:
KPP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*