Kęty. Pościg za kierowcą VW, nie zatrzymał się do kontroli i znieważył policjantów

nowe_logo_policjaW dniu 23 listopada roku w po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 38 – letniego mieszkańca Nowej Wsi. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, a później znieważył policjantów. Powodem takiego zachowania był najprawdopodobniej stan nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w o godzinie 13:30 gdzie policjanci podczas patrolu w Rynku Głównym zauważyli kierowcę samochodu marki VW, którego styl jazdy wskazywał na to, że może być nietrzeźwy. Policjanci dali kierowcy sygnał do zatrzymania się ten jednak znacznie przyspieszył. Funkcjonariusze natychmiast podjęli pościg za pojazdem, który po kilku minutach został zatrzymany. Podczas czynności policjanci wyczuli od kierowcy woń alkoholu jednakże ten odmówił badania stanu trzeźwości, a następnie zaczął ich znieważać.

38 – latek trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji, natomiast do badań została mu pobrana krew.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*