Kęty najefektywniejszym z miast

Plaża - banerChociaż tegoroczny sezon rozgrywek Plaży już się zakończył (ostatnie mecze plażówki rozegrane zostały w pierwszy weekend sierpnia w Pile), Kęty – miasto otwarcia turnieju – długo o nim nie zapomną. O siatkarskich emocjach przypomina ogólnodostępne boisko zlokalizowane przy hali OSiR, które powstało w czerwcu dla potrzeb rozgrywek, a także… specjalne wyróżnienie!

Dyrektor Plaży Marcin Strządała oraz Dyrektor Sportowy turnieju Marcin Prus postanowili przyznać Kętom zaszczytny tytuł „Najefektywniejszego Debiutu wśród Miast Plaża Open”.

Kęty, dziękując serdecznie za to wyróżnienie, jednocześnie deklarują chęć podjęcia wyzwania obrony tytułu, bo choć plażowym debiutantem już nie będą, wciąż mogą wykazać się wyjątkową efektywnością podczas kolejnych edycji Plaży Open. Miasto gorąco zatem zachęca organizatorów tej wspaniałej, sportowej imprezy do jak najszybszego powrotu na kęckie boisko.

A skoro o boisku już mowa…

Wszystkich miłośników siatkówki plażowej zapraszamy na tereny kęckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie aż do końca września można odkrywać uroki tej dyscypliny. Przypominamy, że kęckie boisko do plażówki nie zniknie wraz z zakończeniem wakacji, a korzystać z niego można całkowicie !

Źródło:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*