Kęcka „Plaża Open” w Telewizji Polskiej

plaża_openWielkimi krokami zbliża się najbardziej oczekiwana tegoroczna impreza sportowa, jaka odbędzie się w Gminie Kęty, czyli Plaża Open. Już 13 czerwca 2013 r. teren przy hali kęckiego OSiR-u zamieni się w słoneczną „Copacabanę”, gdzie będzie można nie tylko obserwować rywalizację najlepszych par siatkarskich w kraju, ale również wziąć udział w jednej z licznych zabaw i konkursów, obejrzeć pokazy tańca, posłuchać „wykładów” znanych i lubianych sportowców, jak również po prostu położyć się na leżaku i cieszyć słońcem.

Tym bardziej miło nam Państwa poinformować, że finał rozgrywek kęckiego turnieju w ramach Plaży będzie można obejrzeć „na żywo” za pośrednictwem Telewizji Polskiej. Transmisję w TVP Sport zaplanowano na niedzielę 16 czerwca 2013 r. w godzinach od 14.00 do 16.30. Dodatkowo najświeższe newsy z plażowego szaleństwa mają szansę pojawić się w popularnej „Jedynce”.

Oficjalne podpisanie umowy pomiędzy TVP Sport a partnerem organizacyjnym Plaży Open, Stowarzyszeniem Animacji Kultury i Sportu, Anima Pro Activ miało miejsce pod koniec kwietnia. Podpisy pod dokumentem złożyli Dyrektor Sportowy Plaży Open, Marcin Prus oraz Sekretarz Programowy TVP, Jarosław Idzi. TVP Sport transmitować będzie niedzielne mecze finałowe kobiet i mężczyzn turnieju inaugurującego tegoroczne rozgrywki w Kętach oraz podczas finałów w Pile.

Terminarz rozgrywek „Plaża Open” – 2013:

13-16 czerwca – Kęty (teren przy hali OSiR)

28-30 czerwca – Cieszyn (Rynek)

5-7 lipca – Chorzów (Park Śląski)

12-14 lipca – -Biała (Kąpielisko „Start” w Cygańskim Lesie)

19-21 lipca – Łódź („Manufaktura”)

26-28 lipca – Andrychów (plac Mickiewicza)

1-4 sierpnia – Piła ( Turystyczno-Wypoczynkowy „Płotki”)

W czwartek 13 czerwca 2013 r. w godzinach 9.30 – 13.00 w Kętach zostanie rozegrany także turniej Młoda Plaży Open, który jest przeznaczony dla młodzieży i dzieci. Sponsorem zawodów jest Grupa Kęty.

Finał turnieju Młodej Plaży zostanie rozegrany w niedzielę, bezpośrednio przed finałem głównym (godz. 12.30-13.20).

Oficjalna strona organizatora

plaża_open

Źródło:
car | UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Sportowe, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*