Już niedługo w Nowej Wsi światłowód bezpośrednio do domu

baner-nowa_wiesJuż w czerwcu 2014 r. Firma Beskid Media rozpoczyna kolejny etap realizacji budowy sieci doprowadzającej światłowodowy bezpośrednio do gospodarstw domowych. Prace będą przeprowadzane na terenach miejscowości Nowa Wieś, Kęty oraz Czaniec.

Jest to kolejny etap dużego projektu, który został dofinansowany między innymi ze środków Unii Europejskiej.

Miejscowości które znalazły się na mapie projektu będą miały szanse na ogromny rozwój teleinformatyczny, a co za tym idzie także rozwój społeczny oraz gospodarczy.

Sieć światłowodowa umożliwi mieszkańcom bezpośredni do wysokiej jakości usług takich jak Internet do 300mb/s, telewizji kablowej oraz cyfrowej telefonii.

Szerokopasmowe łącza będą dostępne docelowo dla wszystkich gospodarstw domowych. Za pomocą nowoczesnej technologii doprowadzenie trzech usług do budynku jest możliwe za pomocą jednego przewodu, co znacznie ułatwia korzystanie z usług teleinformatycznych.

Po zakończeniu prac w Kętach, Czańcu oraz Nowej Wsi, budowa szerokopasmowych łącz przewidywana jest na terenach kolejnych miejscowości.

baner-nowa_wies

Szczegóły zasięgu dostępne na stronie .beskidmedia.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Inwestycje i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*