Jubileusz 65-lecia istnienia klubu LKS Niwa Nowa Wieś!

abcdefW najbliższą sobotę na stadionie w Nowej Wsi odbędą się obchody jubileuszu 65-lecia istnienia klubu LKS Niwa Nowa Wieś!

18 lutego 1948 roku – właśnie tą datę uznaje się za początek istnienia Ludowego Klubu Sportowego Niwa w Nowej Wsi. Teraz po nieco ponad 65 latach zapraszamy na obchody jubileuszu, które odbędą się w najbliższą sobotę 6 lipca 2013 roku na stadionie w Nowej Wsi przy ulicy Św. Floriana 68, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego Sołectwa oraz wszystkich gości.

Początek sobotniej imprezy zaplanowano na godzinę 12:00. Wtedy właśnie rozpocznie się piłkarski turniej im. Włodzimierza Gąsiorka. Do walki o zwycięstwo oprócz Niwy Nowa Wieś stanie jeszcze III-ligowy LKS Czaniec oraz mistrz bielskiej A-klasy Soła Kobiernice.

Dwie godziny później, czyli o 14:00 rozpocznie się otwarty indywidualny turniej szachowy młodzików oraz juniorów.

Na godzinę 17:00 zaplanowano oficjalne otwarcie imprezy. Wówczas odbędzie się przywitanie wszystkich zaproszonych gości oraz zostaną wręczone wyróżnienia.

Pół godziny później na płycie boiska w Nowej Wsi odbędzie się mecz piłkarski. W potyczce zmierzą się Oldboje Niwy z Kadrą Śląska. Mecz będzie o tyle ciekawy, bo w Kadrze Śląska występują tacy zawodnicy jak m.in. Radosław Gilewicz, Wojciech Grzyb czy też Mariusz Śrutwa.

Jubileusz obchodów 65-lecia istnienia naszego klubu zakończy festyn sportowy, który rozpocznie się o godzinie 18:00.

Przy okazji rocznicy powstania naszego klubu, zapraszamy do zapoznania się z historią Niwy Nowa Wieś, która znajduje się TUTAJ.

Program obchodów 65-lecia Ludowego Klubu Sportowego Niwa Nowa Wieś:

12:00 – Turniej piłkarski seniorów im. Włodzimierza Gąsiorka. Udział biorą drużyny: LKS Czaniec, Soła Kobiernice, Niwa Nowa Wieś.
14:00 – Otwarty indywidualny Turniej Szachowy – juniorów, młodzików.
17:00 – Oficjalne otwarcie – przywitanie gości, wręczenie wyróżnień.
17:30 – Mecz piłkarski: Oldboje Niwy – Kadra Śląska.
18:00 – Festyn sportowy.

abcdef

Źródło:
LKS Niwa Nowa Wieś | www.niwaseniorzy.futbolowo.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Sportowe, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*