Józef Szafran z Kęt nowym radnym powiatowym

wstąpił w szeregi Rady Powiatu w Oświęcimiu i tym samym zastąpił Romana Olejarza. Uroczyste ślubowanie odbyło się podczas wczorajszej sesji powiatowej. Z zamiłowania strażak, prywatnie żonaty, ojciec dwójki dzieci, szczęśliwy dziadek jednej wnuczki. 57-letni Józef Szafran zasiadł przy jednym stole z radnymi powiatowymi, by uczestniczyć po raz pierwszy w charakterze radnego w obradach sesji.

Człowiek uczy się przez całe życie, rola radnego jest dla mnie nowym doświadczeniem i wyzwaniem – zaznacza Józef Szafran.

Rodowity kęczanin zapytany o plany i zamierzenia w związku z działalnością w Radzie Powiatu, odpowiada krótko

Leży mi na sercu przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców naszego regionu, od 1974 roku jestem związany ze Strażą Pożarną, dlatego wiem jak bardzo istotne jest dobre przygotowanie organizacyjne i sprzętowe na okoliczność sytuacji kryzysowych – dodaje radny.

W latach 1996 – 2006 pełnił funkcję prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach. W 2006 roku został komendantem gminnym kęckiego OSP. Ponadto radny jest pracownikiem pionu obsługi administracyjnej w Powiatowym Zespole Nr 10 w Kętach.

zastąpił Romana Olejarza w związku ze stwierdzeniem wygaśnięcia jego mandatu.

Źródło:
Starostwo w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*