Jest praca w charakterze opiekunki w świetlicach młodzieżowych w Nowej Wsi i Witkowicach

coloured-pencil-3-1426701Osoby mające minimum roczne doświadczenie pracy z dziećmi i posiadające odpowiednie wykształcenie pedagogiczne mogą zgłaszać swoje kandydatury do pracy w charakterze opiekunki w świetlicach młodzieżowych, które znajdującą się w Nowej Wsi i Witkowicach.

Zakres prowadzonych zajęć będzie związany z prowadzeniem opieki i stwarzaniu warunków do odpowiedniego rozwoju dzieci. Świetlice będą czynne przez 20 godzin tygodniowo a będzie prowadzona na umowę – zlecenie. Wynagrodzenie miesięczne to 700 zł. brutto.

Osoby zainteresowane są proszone o złożenie odpowiednich dokumentów w postaci listu motywacyjnego, kopii dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje, kopii świadectw do dnia 21 września 2015 r., do godziny 15.30 na Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy Kęty, Rynek 7. 

coloured-pencil-3-1426701

Poniżej publikujemy całą treść ogłoszenia.

Pliki do pobrania:

informacja świetlice.doc (Rozmiar: 0.04 MB)

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Jest praca w charakterze opiekunki w świetlicach młodzieżowych w Nowej Wsi i Witkowicach

  1. ona pisze:

    Juz widzę te tłumy zainteresowanych za tak wielkie pieniądze. Dlaczego władze miasta nie spróbują popracować za takie wynagrodzenie? ŻENADA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*