Jest praca w charakterze opiekunki w świetlicach młodzieżowych w Nowej Wsi i Witkowicach

coloured-pencil-3-1426701Osoby mające minimum roczne doświadczenie pracy z dziećmi i posiadające odpowiednie wykształcenie pedagogiczne mogą zgłaszać swoje kandydatury do pracy w charakterze opiekunki w świetlicach młodzieżowych, które znajdującą się w Nowej Wsi i Witkowicach.

Zakres prowadzonych zajęć będzie związany z prowadzeniem opieki i stwarzaniu warunków do odpowiedniego rozwoju dzieci. Świetlice będą czynne przez 20 godzin tygodniowo a praca będzie prowadzona na umowę – zlecenie. Wynagrodzenie miesięczne to 700 zł. brutto.

Osoby zainteresowane są proszone o złożenie odpowiednich dokumentów w postaci listu motywacyjnego, kopii dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje, kopii świadectw do dnia 21 września 2015 r., do godziny 15.0 na Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy Kęty, Rynek 7. 

coloured-pencil-3-1426701

Poniżej publikujemy całą treść ogłoszenia.

Pliki do pobrania:

informacja świetlice.doc (Rozmiar: 0.04 MB)

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Jest praca w charakterze opiekunki w świetlicach młodzieżowych w Nowej Wsi i Witkowicach

  1. ona pisze:

    Juz widzę te tłumy zainteresowanych za tak wielkie pieniądze. Dlaczego władze miasta nie spróbują popracować za takie wynagrodzenie? ŻENADA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*