Jedyne takie badania prenatalne dla kobiet w ciąży

macierzyństwo-badania-prenatalneKoszt badania to jedynie 10 zł! Badania przeprowadzane będą w niedzielę 26 maja 2013 roku od godziny 9.00 w NZOZ „O-Med” w Oświęcimiu przy ulicy 11 Listopada 3d/1. Warto zarejestrować się telefonicznie już dziś.

Badania prenatalne odgrywają coraz większą rolę w położnictwie i stały się w ostatnich czasach rutynowym postępowaniem u kobiet z ciążą wysokiego ryzyka. Z jednej strony medycyna dysponuje szerokim wachlarzem dostępnych badań diagnostycznych umożliwiających wykrycie wad płodu, a z drugiej wzrasta możliwość leczenia wielu chorób jeszcze na etapie życia płodowego.

Kobiety z terenu powiatu oświęcimskiego, które są pomiędzy 11 i 13 oraz 20 i 23 tygodniem ciąży będą miały okazję poddania się badaniom prenatalnym, które przeprowadzone zostaną w niedzielę 26 maja od godziny 9:00 w NZOZ „O-Med” w Oświęcimiu przy ul. 11 Listopada 3d/1.

Koszt badań to jedynie 10 zł. 

Rejestracja telefoniczna odbywa się pod numerem telefonu: 033/ 844-08-11 (od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 19:00, w piątki w godzinach od 9:00 do :00).

Źródło:
Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu | (mm / badaniaprenatalne.org.pl)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*