„Jaka to melodia?” w Kętach

front_jaka to melodia w KętachKolejna wielka atrakcja podczas tegorocznych Dni Kęt! Partner wydarzenia, Radio Złote Przeboje, serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki, którzy pragną przeżyć telewizyjną przygodę w programie „Jaka to melodia?”, na specjalny casting.

Przesłuchania do muzycznego show, którego gospodarzem jest Robert Janowski, odbędą się w sobotę 2 sierpnia r. pomiędzy 12:00 a 18:00 w namiocie obok sceny koncertowej, a poprowadzą je producenci teleturnieju.

otwierają serię sierpniowych castingów do programu, który oglądać możemy nieprzerwanie już od 17 lat na antenie telewizyjnej „Jedynki” a także – od 2012 roku – śledzić na falach Radia Złote Przeboje. Podczas przesłuchań szansę otrzyma każdy, kto posiada wiedzę na temat polskich oraz światowych przebojów i pragnie się nią pochwalić. Kolejne castingi odbędą się w Świnoujściu, Mielnie oraz Częstochowie.

front_jaka to melodia w Kętach

Jak informuje produkcja show, każdy, kto z sukcesem zakończy etap przesłuchań, może zostać finalistą odcinka, miesiąca, a nawet roku i wrócić do domu nowoczesnym samochodem. Jest więc o walczyć. Zapraszamy!

Źródło:
UG Kęty | Barbara Kuźma

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Kulturalne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*