J.W. Mortus – grupa miłośników wojskowości z Nowej Wsi

J.W. Mortus Nowa WieśW dzisiejszych czasach istnieją przeróżne sposoby spędzania wolnego czasu, to tylko od naszej pomysłowości oraz chęci zależy jak go wykorzystamy. Na pewno niejeden z was spędzał długie wieczory a nawet i zarywał nocki siedząc przed swoim komputerem grając w przeróżne gry wojenne marząc o tym by w rzeczywistości wcielić się w rolę operatora sił specjalnych, by stawiać czoła wrogom wykonując trudne, najniebezpieczniejsze misje ratując przy tym pokój na świecie.

Jest to jak najbardziej możliwe i to jeszcze przy tym świetnie się bawiąc. Umożliwia nam to Air Soft Gun. ASG jest alternatywą dla paintballu, karabinki są przeważnie replikami wykonanymi z metalu strzelającymi 6mm BB (kuleczkami), w odróżnieniu od paintballu dużą rolę przywiązuję się do realizmu ubioru jaki i scenariuszy działań. Właśnie taka grupa działa w Nowej Wsi, złożona z pasjonatów Militari. J.W. Mortus jak nazywa się formacja wzoruje się na takich jednostkach jak GROM, komandosi z Lublińca czy kommando spezialkräfte. Większość wolnego czasu poświęcają szlifowaniu swoich umiejętności (działając również w sekcjach strzeleckich LOK Kęty), oraz poznawaniu nowych tajników taktyki, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc.

Zdjęcia prezentujące grupę J.W. Mortus wykonane przez Adriana Szymalskiego z K-ADR Photography:

Facebook_Nowa_Wieś_KętyGrupa J.W. Mortus na Facebooku – J.W. Mortus – Facebook

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*