IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska na Orliku w Nowej Wsi

Orlik w Nowej WsiW wrześniu r. na orliku w Nowej Wsi odbędzie się pierwszy Turnieju Orlika w kategorii chłopców: rocznik 12-13 lat. W związku z tym wszystkich zainteresowanych proszę o zgłaszanie swoich zespołów przez opiekunów (na ten moment nie jest wymagana lista startowa, a jedynie deklaracja uczestnictwa) na adres nwalf@op.pl

Termin zgłoszeń: 23 czerwca r.

Ilość drużyn ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń!

Szczegółowe informacje (termin, regulamin, karty startowe itp.) zostaną w stosownym czasie przekazane zespołom zakwalifikowanym do rozgrywek.

Przypomina się tylko, że:

 –  w turnieju nie mogą uczestniczyć drużyny reprezentujące piłkarskie kluby sportowe (inne niż UKS). W drużynie może być zgłoszonych maksymalnie 3 zawodników, którzy są potwierdzeni i uprawnieni do gry w klubach lub drużynach zgłoszonych w sezonie /2014 do rozgrywek ligowych w strukturach PZPN lub którzy otrzymali powołanie do kadry województwa i grali w jej składzie (dotyczy wszystkich drużyn, także drużyn UKS)

– drużyny mogą liczyć 10 zawodników (w całym turnieju grają zespoły sześcioosobowe – 5 zawodników + bramkarz).

musi posiadać dorosłego opiekuna.

Animator Paweł Kłaput

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*