IV Oświęcimskie Dni Fantastyki

ferie z fantastyką po feriachOświęcimskie Centrum Kultury we współpracy z Klubem Fantastyki i Klubem Anime działającymi w OCK, zaprasza 16 i 17 lutego 2013 roku na IV Oświęcimskie Dni Fantastyki.

16 lutego 2013 r. gościem specjalnym będą kostiumowe grupy Star Wars – Eagle Base i Polish Garrison. Nie tylko będzie można spotkać się z kilkunastoma postaciami z Gwiezdnych Wojen, ale też z pomocą „Kinect Star Wars” powalczyć świetlnymi mieczami, poznać gry ze świata Star Wars, wziąć udział w konkursach z nagrodami. Oprócz tego swoje miejsce znajdą też miłośnicy kolekcjonerskich gier karcianych, bitewnych, planszowych i RPG – każdy będzie mógł spróbować swych sił. Odbędą się turnieje „Magic: the Gathering”, „ Fantasy Battle” i „Warhammer 40.000”. W holu górnym znajdą się stoiska z grami i fantastycznymi gadżetami. Miłośnicy mangi i anime będą mogli uczestniczyć w bloku prelekcji i konkursów, potańczyć z pomocą mat DDR i pośpiewać dzięki specjalnemu programowi do karaoke.

17 lutego 2013 r. także odbędą się turnieje gier (M:tG i „Veto!”), klubowe zasoby będą do dyspozycji wszystkich odwiedzających. Ponownie fani mangi i anime znajdą dla siebie całodniowy blok tematyczny. Całość zwieńczy LARP utrzymany w klimatach science – fiction.

Szczegółowy program wkrótce na stronach internetowych:
www.ock.org.pl/
http://kf-oswiecim.net/
http://oka.zoooone.net/

Wstęp bezpłatny.
ferie z fantastyką po feriach
Źródło:
Oświęcimskie Centrum Kultury
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*