IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej

W najbliższą sobotę 15 grudnia r. w już po raz czwarty odbędzie się Charytatywny Piłki Nożnej Halowej. Tym razem cały dochód z przeznaczony zostanie na pomoc dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kętach.

organizowany jest z inicjatywy Stowarzyszenia „Nasz Hejnał” i kibiców przy wsparciu Fundacji „Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia”, Gminy Kęty oraz Powiatu Oświęcimskiego, a także wielu znakomitych sportowców. Ciekawostką jest, że na parkiecie – obok czynnych zawodowych i byłych piłkarzy – zobaczymy prezesa zarządu Grupy Kęty, Dariusza Mańko.

Tym razem w turniejowych rozgrywkach udział wezmą drużyny: dziennikarzy i gwiazd Śląska, Oldbojów Hejnału Kęty, Ekstraklasy Team oraz hokeistów Unii Oświęcim i Reprezentacji Polski Oldbojów w Piłce Halowej.

Początek sportowej rywalizacji zaplanowano na godzinę 10.00. Oficjalne otwarcie imprezy  odbędzie się jednak o 11.45. Z kolei o 13.30 zapraszamy na mecz pokazowy, pomiędzy wychowankami kęckiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej a drużyną gwiazd. O 12.30 będą natomiast mieli Państwo okazję wylicytować atrakcyjne gadżety sportowe, m.in. koszulki i bluzy z autografami, przekazane przez: Piotra Gruszkę, Grzegorza Fijałka oraz drużyny: Cracovia Kraków, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębie Lubin, Ruch Chorzów oraz hokeistów Aksam Unia Oświęcim.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale gorąco zachęcamy do kupowania cegiełek, które będą rozprowadzane przy wejściu do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie rozegrany zostanie turniej.

Jednocześnie przypominamy, że dzięki uzyskanym podczas poprzednich trzech edycji turnieju funduszom w kwocie ponad 30 tys. zł udało się wspomóc leczenie małego Kubusia Bosaka, cierpiącego na naczyniaka limfatycznego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*