Inwazja pozytywnej energii i uśmiechu dla uczniów klas 3-6 szkoły podstawowej!

plakatTSCzy chciałbyś kiedykolwiek spać na własnoręcznie wykonanym łóżku? Czy chciałbyś zawrzeć przyjaźnie na całe życie? Czy marzyłeś kiedyś o wspólnym spędzaniu czasu z młodymi ludźmi w Twoim wieku z różnych krajów, a nawet kontynentów? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś sobie „tak!” to wydarzenie organizowane przez nas jest właśnie dla Ciebie!

17 Drużyna Harcerska „Teoria Spokoju” zaprasza na niezwykłą grę rozpoczynającą rok harcerski, która odbędzie się 12 września (piątek) o godzinie 17.00 w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Nowej Wsi. Przyjdź i pomóż Leśnikowi Brzózce odnaleźć zagubione listki!

W pudełeczku pod plakatami, które znajdziesz w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Nowej Wsi, czekają na Ciebie małe „ściągi – przypominajki” o naszym piątkowym wydarzeniu. Weź jedną i podziel się nią ze swoimi przyjaciółmi lub Rodzicami.

UWAGA! Zanim weźmiesz z pudełeczka karteczkę, narysuj na białej kartce obok plakatu element lasu, który wspólnie tworzymy.

W czasie trwania gry działać będzie także Kącik Tysiąca Pytań do Komendanta Hufca ZHP Kęty, gdzie chętni będą mieli szansę rozwiać wszelkie swoje wątpliwości dotyczące przynależności Ich Pociechy do Związku Harcerstwa Polskiego. Serdecznie zachęcamy do Państwa przybycia razem z dziećmi.

Więcej informacji na blogu naszej drużyny – www.17dhts.blogspot.com . W razie pytań prosimy o mailowy – dhteoriaspokoju@gmail.com – bądź telefoniczny (numery naszych telefonów znajdziecie Państwo w zakładce „KONTAKT” na wyżej podanym blogu).

plakatTSŹródło:
DH Teoria Spokoju

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*