Informacja o wyniku naboru stanowisko urzędnicze Strażnika Miejskiego – aplikanta

herb_bip_małyDziś, tj. 10 lipca 2013 roku na stronie BIP Urzędu Gminy Kęty ukazała się informacja o wyborze osoby na stanowisko urzędnicze Strażnika Miejskiego – aplikanta. O ogłoszonym naborze pisaliśmy dnia 23 maja 2013 roku w artykule Burmistrz Gminy Kęty ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze strażnik miejski – aplikant. Szczegóły dotyczące tego naboru znajdują się poniżej.

Oferty na ogłoszony nabór przysłało 11 kandydatów, 1 oferta wpłynęła po terminie określonym w ogłoszeniu.
W wyniku przeglądu i oceny ofert pod kątem spełniania wymogów formalnych stwierdzono, że 10 kandydatów spełniało wymogi niezbędne (formalne) określone w ogłoszeniu o naborze.

W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko urzędnicze zatrudniony zostanie Pan Tomasz Wieroński zamieszkały w Kętach.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Pan Tomasz Wieroński w najwyższym stopniu spełnił wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze, w postępowaniu rekrutacyjnym uzyskał najlepsze łączne ze wszystkich poddawanych ocenie kryteriów (wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przygotowanie merytoryczne, predyspozycje i umiejętności). Ukończył studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie na kierunku bezpieczeństwa wewnętrzne. Jego kwalifikacje, predyspozycje i umiejętności dają gwarancję należytego wykonywania obowiązków służbowych.

Źródło:
BIP UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Informacja o wyniku naboru stanowisko urzędnicze Strażnika Miejskiego – aplikanta

  1. mati pisze:

    policja w Kętach spełnia swoje zadania,więc niema takiej potrzeby aby utrzymywać taki twór jak -straż miejska, wiem powiecie iż oni mają inne zadania,ale oni chcą być drugą policją,dążą aby mieć większe uprawnienia niż mają.ZLIKWIDOWAĆ s.m.
    PODATNIK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*