Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze referenta w UG Kęty

herb_bip_małyPrzedstawiamy wynik naboru na wolne stanowisko referenta w Urzędzie Gminy Kęty w Wydziale Infrastruktury Gminnej w Urzędzie Gminy Kęty. Startować w naborze mógł absolwent kierunku ochrony środowiska bądź administracji lub prawa.

Jak wynika z informacje zamieszczonej w UG Kęty, na ogłoszony nabór w terminie określonym w ogłoszeniu przysłało 10 kandydatów.

W wyniku przeglądu i oceny ofert pod kątem spełniania wymogów formalnych stwierdzono, że 8 kandydatów nie spełniało wymogów niezbędnych (formalnych) w zakresie dotyczącym wykształcenia lub stażu pracy.

W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko zatrudniony zostanie:

Pan Grzegorz Niedziela zamieszkały w Bulowicach.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pan Grzegorz Niedziela w najwyższym stopniu spełnił wszystkie wymogi określone w ogłoszeniu o naborze. Posiada wykształcenie wyższe administracyjne oraz wymagane doświadczenie zawodowe w jednostkach administracji samorządowej W postępowaniu rekrutacyjnym osiągnął najlepsze łączne wyniki ze wszystkich poddawanych ocenie kryteriów (wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przygotowanie merytoryczne, predyspozycje i umiejętności).

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*